Nejběžnější formy průměrnosti

Všichni chceme být produktivní. Každý chce ve svém životě dosáhnout více. Zatímco mnoho lidí usiluje o dosažení svých cílů, není to vždy snadné. Ve všem, co děláte, musíte dát všem a opravdu tvrdě pracovat. Bohužel, každý má malou kamarádku jménem průměrnost.

Průměrný znamená, že když děláte určitou práci, dáváte jen malé nebo mírné úsilí. I když je to sotva přijatelné, není to dobré a je horší než jiné práce. Všichni jsme za to vinni. To je hlavní důvod, proč mnoho lidí bojuje o dosažení svých cílů. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak můžete porazit průměrnosti.

Průměrnost má formu dvanácti způsoby:

1. Nemáš rád, co děláš.

2. Trávíte příliš mnoho času na projektu, když můžete snížit svou spotřebu času na polovinu.

3. Nevystavujete čas na cestu.

4. Neuděláte nic pro úspěšné dosažení vašich cílů.

5. Postoj většiny bez zvážení vlastních názorů.

6. Být jack-of-all-trades a mistrem nikoho

7. Nezpochybňujete autoritu.

8. Uspořádáte se s nesprávnou osobou v osobním vztahu.

9. Jste závislý na televizi.

10. Nevytvoříte něco nového.

11. Neušetřujete peníze.

12. Všechno je vzácné a sotva si vzpomenete na dobu hojnosti.

Existuje mnoho jiných způsobů, jak být průměrný, ale to jsou nejběžnější formy. Většina z nás se k němu může vztahovat, jen sedět a nechat jít časem. Existuje spousta příčin. Mnozí z nich se hlavně bojí změny. Někdy, když jsme zvyklí na životní styl, ve kterém žijeme, může být snadné vrátit se do stejných vzorů, i když se snažíte o vědomé úsilí. Nebojte se upozornit na sebe. Neúspěch není něco, čeho by se mělo bát; je to něco, z čeho se učit. Dříve nebo později, když zkusíte něco nového, jste povinni zasáhnout několik zádrhelů. To neznamená, že byste to neměli zkusit znovu. Ve skutečnosti byste se měli snažit o dosažení svých cílů, protože je to jediný způsob, jak uspět. Jak budeš vědět, jestli to ani nezkusíš?

Někdy se lidé bojí toho, co si ostatní lidé myslí. Je to opravdu tak důležité?

Pokud znáte sebe a víte, co chcete, nikdo to nemůže změnit. Nemůžete obětovat své vlastní štěstí jen proto, abyste udrželi zdání s ostatními. Vy jste ten, který si vyberete, a vy jste ten, kdo ví, co vás v životě naplní. Musíte si uvědomit, že jedinou věcí, která vás drží zpět, není společnost ani lidé kolem vás; je to jen vy. Když přestanete posedlí tím, co řeknou jiní lidé, uděláte pokrok a přestanete být průměrným člověkem.

Nakonec to všechno přijde na vás. Musíte se rozhodnout změnit svůj život a přestat být průměrný. Můžete dosáhnout velikosti, pokud do ní vložíte svou mysl.

Reply